Příběhy kolegů

Petra Gamperová

Výrobní dělnice

V Kiekertu pracuji šest let. Jsem zde spokojená – vykonávám fyzicky nenáročnou práci u pásu, výplata chodí včas a s kolegyněmi tvoříme fajn kolektiv, ve kterém se na sebe můžeme všichni spolehnout. Jako směnová dělnice kompletuji boční zámky pro prémiové vozy prestižní německé automobilky. Mám osmihodinovou pracovní dobu a tak mohu dostatek času trávit se svou rodinou. A co si budeme nalhávat, týden dovolené navíc, možnost zvýhodněného telefonování či dotované obědy taky nejsou k zahození.

Jiří Filipi

Výrobní dělník

V Kiekertu jsem zaměstnán již pátým rokem. Pracuji na montážní lince, na které vyrábíme moderní typy zámků pro vozy nové generace. Přestože jsem neslyšící, společnost Kiekert mně umožňuje nejen plné zapojení do práce a seberealizaci, ale také podporuje mou velkou vášeň – reprezentování v národním hokejovém týmu neslyšících sportovců, kterému také finančně pomáhá. V Kiekertu dostávám zajímavou mzdu a množství příjemných benefitů jako slevy do posiloven či na masáže. Tato firma je pro mě zárukou, že budoucnosti se bát nemusím.

Michaela Březinová

Specialistka logistiky

Do Kiekertu jsem nastoupila v loňském roce jako čerstvá absolventka. Užívám si zázemí silné nadnárodní společnosti například v podobě výuky cizích jazyků v pracovní době nebo zahraničních služebních cest. V Kiekertu pracuji jako referentka skladového hospodářství v ryze mužském týmu, což mi velmi vyhovuje. Žádný den není stejný, pokaždé přichází nové výzvy a úkoly. Určitě Kiekert doporučuji všem, kteří hledají stabilní zaměstnání, pohodový kolektiv, možnosti školení a kurzů, a hlavně pracovní dobu, kterou si mohu rozvrhnout podle sebe a tím pádem mi zbývá dostatek času na koníčky a zábavu.

David Klíma

Vedoucí oddělení vstupní kontroly

V Kiekertu pracuji již pět let. Svět aut mě vždycky lákal a když jsem se dozvěděl, že na Pardubicku máme firmu, která je světovým lídrem trhu v automobilových zámkových systémech, neváhal jsem. Po nástupu jsem absolvoval Trainee program, ve kterém jsem se seznámil s chodem firmy a všemi odděleními. Rozhodl jsem se pro kariéru v oddělení dodavatelské kvality a po dvou letech jsem se dostal na pozici vedoucího vstupní kontroly. Práce je pro mě koníčkem, pracuji s výrobky nejvyšší kvality a denně jsem v kontaktu s množstvím specialistů z celého světa, kteří mě odborně posouvají dál. Práce v automotive průmyslu vyžaduje velké nasazení, ale vědomí, že naše produkty používají nejvyhlášenější automobilky světa, je pro mě silnou motivací.

Ing. Bohumil Lapka

Vedoucí oddělení výzkumu a vývoje

V Kiekertu pracuji již 17 let. Od mládí jsem byl technický typ a vymýšlení nových věcí mě vždy fascinovalo. Po vysoké škole jsem si proto rovnou zvolil automotive průmysl, posléze nastoupil jako konstruktér do Kiekertu a již z něj nikdy neodešel. Naše firma patří ohledně produktů a know-how k technologické špičce a je první volbou většiny předních světových automobilek. Vlastníme více než 2.000 patentů a stále vyvíjíme další – svět autonomních vozidel a elektromobility pro nás není hrozba, ale obrovská příležitost. Nyní již přes 12 let divizi vývoje v Kiekertu řídím a denně pracuji s desítkami talentovaných mladých designérů. Jejich zápal a energie mě nabíjí a celou firmu posouvá neustále dopředu.

Přidejte se k nám

Nastavení cookies